Programma WK Baanwielrennen 

Woensdag 28 februari t/m zondag 4 maart 2018 

 

WOENSDAG 28 FEBRUARI

14:00 – 16:44 V – Ploegenachtervolging Kwalificatie

M – Ploegenachtervolging Kwalificatie
 
18:10 Openingsceremonie
 
18:30 – 21:02 V – Team Sprint Kwalificatie
M – Team Sprint Kwalificatie
V – Scratch 10 km Finale
V – Team Sprint 1e ronde
M – Team Sprint 1e ronde
V – Scratch 10 km Ceremonie
M – Ploegenachtervolging 1e ronde
V – Team Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2
M – Team Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2
V – Team Sprint Ceremonie
M – Team Sprint Ceremonie
 

DONDERDAG 1 MAART

 
14:30 – 16:44 V – Sprint Kwalificatie 200m tijdrit
M – Keirin 1e ronde
V – Sprint 1/16 Finale
M – Keirin Herkansingen
V – Sprint 1/8 Finale
 
18:30 – 21:21 V – Ploegenachtervolging 1e ronde
V – Sprint 1/4 Finale(1e ronde)
M – Keirin 2e ronde
M – Ploegenachtervolging Finale
V – Sprint 1/4 Finale(2e ronde)
M – Scratch 15 km Finale
V – Sprint 1/4 Finale(3e ronde i.n.)
M – Ploegenachtervolging Ceremonie
M – Scratch 15 km Ceremonie
M – Keirin Finale plaats 7 – 12
M – Keirin Finale 1 – 6
V – Ploegenachtervolging Finale
M – Keirin Ceremonie
V – Ploegenachtervolging Ceremonie

VRIJDAG 2 MAART

13:30 – 17:08 M – Sprint Kwalificatie 200m tijdrit
V – Omnium I Scratch 7.5 km
M – Sprint 1/16 Finale
M – Individuele achtervolging Kwalificatie
M – Sprint 1/8 Finale
V – Omnium II Temporace 7.5 km
 
18:30 – 21:37 M – Puntenkoers 40 km Finale
V – Sprint 1/2 Finale(1e ronde)
V – Omnium III Afvalkoers
V – Sprint 1/2 Finale(2e ronde)
M – Puntenkoers 40 km Ceremonie
V – Sprint 1/2 Finale(3e ronde i.n.)
M – Individuele achtervolging Finales 3-4 & 1-2
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (1e ronde)
V – Omnium IV Finale Puntenkoers 20 km
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (2e ronde)
M – Individuele achtervolging Ceremonie
V – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (3e ronde i.n.)
V – Omnium Ceremonie
V – Sprint Ceremonie

ZATERDAG 3 MAART

14:00 -16:48 V – 500m tijdrit Kwalificatie
M – Sprint 1/4 Finale(1e ronde)
M – Omnium I Scratch 10 km
M – Sprint 1/4 Finale(2e ronde)
V – Individuele achtervolging Kwalificatie
M – Sprint 1/4 Finale(3rd i.n.)
M – Omnium II Temporace 10 km
 
18:30 – 21:54 V – 500m tijdrit Finale
M – Omnium III Afvalkoers
V – 500m tijdrit Ceremonie
M – Sprint 1/2 Finale(1e ronde)
V – Koppelkoers 30 km Finale
M – Sprint 1/2 Finale(2e ronde)
V – Koppelkoers 30 km Ceremonie
M – Sprint 1/2 Finale(3e ronde i.n.)
V – Individuele achtervolging Finals 3-4 & 1-2
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (1e ronde)
V – Individuele achtervolging Ceremonie
M – Omnium IV Finale Puntenkoers 25 km
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (2e ronde)
M – Omnium Ceremonie
M – Sprint Finales plaats 3-4 & 1-2 (3e ronde i.n.)
M – Sprint Ceremonie

ZONDAG 4 MAART

11:00 – 12:11 V – Keirin 1e ronde
M – Kilometer tijdrit Kwalificatie
V – Keirin Herkansingen
 
13:30 – 16:22 V – Keirin 2e ronde
V – Puntenkoers 25 km Finale
M – Kilometer tijdrit Finale
V – Puntenkoers 25 km Ceremonie
M – Kilometer tijdrit Ceremonie
V – Keirin Finale plaats 7 – 12
V – Keirin Finale 1 – 6
M – Koppelkoers 50 km Finale
V – Keirin Ceremonie

Meer uittips rondom WK Baanwielrennen