Weekend van het Paard
Zaterdag 4 juli en zondag 5 juli 2020 | Het Nationale Park De Hoge Veluwe
In verband met corona is dit evenement afgelast
Op zaterdag 4 en zondag 5 juli is Het Nationale Park De Hoge Veluwe het decor van het Weekend van het Paard. Een evenement voor iedereen die van paarden en natuur houdt!
Het evenemententerrein
Op het evenemententerrein in het centrumgebied van het Park kan iedereen beide dagen genieten van een afwisselend programma tussen 12.00 en 17.00 uur. Kom ook gezellig kijken bij de kramen in het strodorp en geniet van de shows onder het genot van een hapje en een drankje. Ook voor kinderen is er genoeg te doen; laat je mooi schminken, kom knutselen bij de knutselbus en maak zelf een ritje op een pony bij de minimanege.
Ruiters gratis
Ruiters die op zaterdag 4 en zonzdag 5 juli te paard naar het Park komen, betalen voor zichzelf en hun paard geen entree.
Praktische informatie
Tijdstip: 12.00 - 17.00 uur
Locatie: Picknickweide
Prijs: gratis (excl. entree park)